Úvodní stránka

Původ a historie plemene, standard , inteligence, zajímavosti

Informace o naší fence Gemini, rodokmen...
Fotogalerie nasi fenky Gemini
Vše co potřebujete vědět, aby byl Váš čtyřnohý kamarád spokojený.
Rady, kdy začít s výcvikem, povely, pochvaly a tresty atd.
Zdravá výživa, hlaví živiny které pes potřebuje.
Archiv starších článků
Sháníte štěně Maďarského ohaře??? Zkuste to s naší pomocí!
Těšíme se na Vaše rady, zkušenosti, postřehy.
Galerie Vašich psích miláčků.
Vaše rady, názory, zkušenosti, postřehy
většván akinK :)))

Zajímavé linky, týkající se především MOK.

Hledáte zajímavé jméno pro svého pejska?!?

TOPlist

 
 

:: Vítáme Vás na stránkách maďarské vizsly Geminy ::

 

Gemini obsadila 1. místo !!!
Tento víkend jsme se zůčastnili Coursingu v Lukové (viz. níže) a Gemini zvítězila v kategorii "příchozích psů", tzn. všichni psi jiné rasy než Rhodéský Ridgeback! Bohužel se však závodů nezůčastnila žádná jiná Vizsla, takže Gemi vlastně ani neměla konkurenci :-) V červnu se koná další coursing, tak doufáme, že se tam potkáme s nějakými Vizslami. O přesném termínu Vás budeme ještě podrobněji informovat na těchto stránkách! Fotky z cousingu sem dodáme, později, protože jaksi není čas! Ovšem ZDE si můžete stáhnou video, kde je Gemini při coursingu!!! Sice toho není moc vidět protože je to natočeno foťákem, ale lepší než nic :-)
 

7.5.2006 se účastníme prvního COURSINGU !!!
V obci Luková u Rudoltic (viz. mapa) nedaleko České Třebové se koná letos první coursing. S Gemi se budeme určitě účastnit a byly bychom moc rádi kdybychom se tam potkali i s našimi spřátelenými Vizslami :-) Pokud tedy nemáte ještě žádný plán na víkend 6-7.5.2006 berte tuto zprávu zároveň jako pozvánku! Bude to super !!!

Pro více informací klikněte zde !

   
Tak konečně po dlouhé době sem se dostal k aktualizaci, těchto stránek, jsem moc rád, že sem píšete své vzkazy a také děkujeme za všechny pozitivní reakce na tyto stránky! Doufám, že i nadále tu budete nacházet vše co o "vižlách" třeba ještě nevíte nebo v čem si nejste jisti, stejně tak můžete psát své dotazy do "vzkazovníku" kde Vám můžou poradit také návštěvníci těchto stránek :) Pokud jste si Vizslu již pořídili, budeme moc rádi když nám pošlete nějaké fotečky, které zde samozřejmě také zveřejníme! Venku už se nám počasí začíná umoudřovat a vypadá to, že jaro už je opravdu tady, dlouhým vycházkám tedy už nic nebrání... a protože už tu vedle mě Gemini nervózně přešlapuje s obojkem v zubech.. končím s psaním a jde se lítat :)

P.S. - Přidali jsme nové fotky naší Geminky z jejích prvních narozenin, letošní zimy a také ze včerejší procházky! Takže brouzdejte!

 

[aktualizace: 09.04.2006]

Gemini včera oslavila své první narozeniny!!! Musím říct, že si to asi ani nějak neuvědomovala, spíš se divila proč kolem ní všichni tak hopsáme. Né, že jindy bychom se jí nevěnovali, ale včerejší den byl přeci jen něčím vyjímečný! Doufám, že Gemi bude dál tak čilá a zdravá jako doposud!
Bohužel se přihodila také velmi smutná událost!!! Našeho nejlepšího kamaráda ridgebacka Basca někdo otrávil!!! Dne 22.9.2005 Basco zemřel! Rozum zůstává stát nad tím co jsou lidé vůbec schopni udělat! Více na www.basco.cz
 

[aktualizace: 12.9.2005]

Tak Gemini nám asi před pěti dny začala poprvé hárat... takže je teď trošku nervózní a nechce poslouchat, ale jinak všechno zvládáme :) Na stránky přibyly dva nové velmi zajímavé články: "Je Vizsla vhodným psem pro Vás... - TEST" a článek "Znáte dobře svoji vizslu!?" tady máte jen takový malý úryvek :)

VIZSLA A JEJÍ PRÁVA:

Jestli se mi něco líbí, je to mé
Jestli mám něco v tlamě, je to mé
Jestli si můžu od vás něco vzít, je to mé
Jestli jsem měla něco předtím a teď to už nemám, je to stále mé
Jestli to není mé, tak se vám nikdy nesmí zdát , že to bylo někdy vaše
Jestli něco rozkoušu, všechny kusy jsou moje
Jestli něco jen vypadá jako věc na hraní, je to mé
Jestli jsem něco viděla první, je to mé
Jestli si s něčím hrajete a pak to položíte, je to automaticky mé
To co je rozbité, to je vaše

 

 

[poslední aktualizace: 23.8.2005]

Bohužel jaksi nebyl čas na dřívější aktualizace, tak konečně teď!!! Do fotogalerie jsem přidal čtyři nové galerie, přibyl nám jeden psi kamarád drátosrstá maďarská drátosrstá ohařka Maja Ivany Perůtkové a také nové fotky Huga z Pardubic :) Dále také můžete hlasovat v nové anketě tady vlevo dole a budeme moc rádi když nám tu necháte nějaký vzkaz ať už v knize návštěv nebo tady vpravo ve vzkazovníku.Takže se všichni mějte a užívejte si se svými pejsky prázdniny. 

pokud nějaké mátemůžete psát také na ICQ:201-714-397

 

[aktualizace: 4.8.2005]

Gemini nám roste jako z vody, důkazem jsou také nové fotky, na které se můžete mrknout ve fotogalerii! Přibili nám také další kamarádi na procházky, takže v současnosti nás chodí celkem solidní tlupa cca 7 lidí a 7 psů :))) Jsem rád že jsme také pomohli paní Opitzové, která si díky těmto stránkám pořídila nového pejska-maďara Huga a také nám hned zaslala krásné fotky (sekce-Vaši psi), za které děkujeme!
 

[aktualizace: 20.4.2005]

 

Tak po dlouhé době jsem se dostal k aktualizaci těchto stránek! Doplnil jsem tři nové galerie fotek! Gemini nám během té dlouhé doby po kterou se tu nic nezměnilo stihla i onemocnět, ale za pomocí antibiotik a pana Dr. Mináře už je zase zdravá jako řípa a čilá jako správná ohařka!

[aktualizace: 19.2.2005]

 

Vítáme Vás na stránkách maďarské ohařky Gemini. Celý WEB je kompletně přepracovaný. Doufám že se Vám bude líbit a najdete zde spoustu zajímavostí, které byste se o tomto krásném plemeni rádi dozvěděli.

 

 

 

 

 

iReklama.cz - nový reklamní systém